<<<1 - 11 з 1147>>>


19 Листопада 2018 11:27Новини

Розподіл працівників за розмірами нарахованої їм заробітної плати

Органи статистики оприлюднили розподіл кількості працівників за розмірами нарахованої їм заробітної плати у вересні 2018 року.

За розмірами нарахованої роботодавцями заробітної плати у вересні ц.р. кількість працівників, яким оплачено 50 % і більше робочого часу становила 173 тис. осіб, серед них частка працівників, які мали нарахування у межах мінімальної заробітної плати становила 11,7 % (в Україні – 7,4 %). Більш ніж половині працівникам – 51,2 % (в Україні – 47,4 %) було нараховано понад мінімальну заробітну плату, але не більше 7000 грн. Показник середньої заробітної плати в області у цей період становив 7130 грн.

Високі нарахування заробітної плати, а це понад 10 000 грн, мали 16,7 % працюючих, в т.ч. 6,4 % – понад 15 000 тис гривень.

15 Листопада 2018 11:46Новини

Соціальний захист внутрішньо переміщених громадян на Чернігівщині

Станом на 15 листопада 2018 року органами соціального захисту населення області обліковано 8424 внутрішньо переміщених особи або 5668 сімей.

15 Листопада 2018 11:01Новини

Шляхи погашення заборгованості виявлено

За попередніми даними моніторингу, проведеного Департаментом соціального захисту населення на минулому тижні, ситуація з виплатою зарплатних боргів не покращилася, що стало причиною позапланового засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яку провела 14 листопада ц.р. заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова.

 Станом на 1 листопада очікується заборгованість на рівні 17,8 млн грн, що на 0,3 млн грн. або на 1,5 %, більше, ніж зафіксували статистичні спостереження на 01.10.2018. Однак, кількість підприємств-боржників зменшилася з 30 до 24-х.

Серед боржників – 15 економічно активних підприємств, що заборгували своїм працівникам 12,3 млн грн або більш ніж 69 відсотків від загальної

09 Листопада 2018 11:00Новини

Чернігівців запрошують долучитись до конкурсу «Благодійник року» ім. меценатів Тарновських

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05.03.2008 № 79 «Про проведення обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських», з метою поширення благодійницької діяльності та меценатства на Чернігівщині обласна державна адміністрація за сприяння Чернігівської обласної ради та за підтримки громадськості проводить обласний конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.

Конкурс проводиться щороку у семи номінаціях:

  • «Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»;
  • «Благодійник року — регіональна бізнес-структура»;
  • «Благодійник року — неприбуткова організація»;
  • «Благодійник року — приватна особа» (передбачає визначення трьох переможців);
  • «Благодійник року — благодійник-початківець»;
  • «Благодійник
06 Листопада 2018 08:06Новини

У Мінсоцполітики пояснили умови надання субсидій після здорожчання газу

Ціни на газ для населення зросли від 1 листопада.

В Україні від 1 листопада на 23,5% 

В Україні почав діяти новий тариф на газ для населення
зросли ціни на газ для населення – до 8550 грн за тисячу кубометрів. Водночас ті, хто отримує субсидії, зростання тарифів узагалі не відчують.

Про це запевняють у Міністерстві соціальної політики.

"Субсидія залежить від двох факторів - від розміру тарифу та від доходів громадян. Якщо доходи громадян не змінюються, а тариф зростає, то сума коштів, яку людина сплачує за опалення, не змінюється, а зростання тарифу

02 Листопада 2018 12:47новини

Нові робочі місця

За 8 місяців ц.р. роботодавцями області на створені нові робочі місця працевлаштовано 6432 особи. Майже три чверті новостворених робочих місць – для найманих працівників у фізичних осіб – 71,0 % від загальної кількості введених (4562).

 

Приватні малі підприємства виявляються найбільш мобільними до впровадження прогресивних методів господарювання, швидко реагують на зміни, що відбуваються на ринку праці і орієнтуються на споживчий ринок. Одночасно внаслідок

02 Листопада 2018 08:45новини

Шановні колеги – працівники та ветерани соціальної сфери !

День працівника соціальної сфери – справедлива шана держави для тих, хто присвятив своє життя служінню людям.

Працівник соціальної сфери – це той, хто покликаний суспільством допомагати жити гідно людям, які не можуть зарадити собі самі.

Це перший, до кого сьогодні звертаються за прихистком вимушені переселенці, за порадою демобілізовані ветерани, та всі, хто опинився у складних життєвих обставинах.

Це той, на кого держава поклала місію з надання соціальних виплат та субсидій тим, хто їх потребує, заради підтримки тисяч українських родин.

Щоденна клопітка праця і добрі справи працівників соціальної сфери, тепло сердець, яким ми ділимось з ближніми, роблять наш світ кращим, дарують надію і віру у свої можливості найменш захищеній частині населення.

Приєднуючись до тисяч вдячних громадян, дозвольте привітати Вас з професійним святом, і побажати завзяття, здоров’я і сил – для наступних професійних успіхів, талану і щастя – для особистих перемог!

                                                                                  

Директор Департаменту соціального захисту

населення обласної державної адміністрації

Олег РУСІН

 

 

01 Листопада 2018 15:29Новини

Соціальний захист внутрішньо переміщених громадян на Чернігівщині

Станом на 01 листопада 2018 року органами соціального захисту населення області обліковано 8408 внутрішньо переміщені осіб або 5666 сімей.

01 Листопада 2018 14:11Новини

Урочисті заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.

Урочисті заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери відбулися 1 листопада в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

Найкращі побажання та вдячність за клопітку і напружену працю висловили заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та голова ГО «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.

 З нагоди професійного свята найкращих працівників соціального захисту відзначено Подяками Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення; Почесними грамотами та Подяками обласної державної адміністрації, обласної та міської рад.

Колектив Департаменту відзначено Подякою  голови громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» за повагу до родин героїв, полеглих в російсько-українській війні за цілісність, суверенітет

31 Жовтня 2018 16:08Новини

Задля уникнення порушень трудового законодавства

Сьогодні, 31 жовтня, бухгалтери відокремлених структурних підрозділів виконкомів рад об’єднаних територіальних громад, які підвищували кваліфікацію у Чернігівському Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій спільно з Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації обговорювали питання реформування процесів в оплаті праці.

Децентралізація органів влади змінила звичні підходи в сфері регулювання відносин та оплати праці. Впливу зазнав той факт, що мінімальна заробітна плата перестала бути розрахунковою величиною в ЄТС, Постановою Кабінету Міністрів України №791 у жовтні змінено порядок нарахування заохочень працівникам органів місцевого самоврядування.

Саме ці питання стали центральними для слухачів, на які були надані вичерпні відповіді.

25 Жовтня 2018 11:36Новини

Соціальний захист внутрішньо переміщених громадян на Чернігівщині

Станом на 25 жовтня 2018 року органами соціального захисту населення області обліковано 8392 внутрішньо переміщені особи або 5659 сімей.

<<<1 - 11 з 1147>>>