<<<1 - 11 з 1043>>>


21 Березня 2018 12:51Новини

МАЙБУТНЄ РИНКУ ПРАЦІ В УКРАЇНІ: Інвестиції в економіку України мають підкріплюватися необхідною кількістю професійних і висококваліфікованих кадрів

Як подолати низку факторів, що мають негативний вплив на розвиток трудового потенціалу України вирішували учасники круглого столу   «Майбутнє ринку праці в Україні», що був організований Конфедерацією роботодавців України за участі Міністерства соціальної політики України.

Участь у круглому столі взяли Державний секретар Міністерства соціальної політики України Віктор Іванкевич, Президент Конфедерації роботодавців України Олег Шевчук, Виконавчий Віце – президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко, директор Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерій Геєць,  народний депутат Віталій Курило, Заступник Голови Держслужби зайнятості Юлія Жовтяк, віце – президент Інституту професійних кваліфікацій Сергій Притоманов, завідувач відділу соціальної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Цимбал та ін. 

До  чинників, що перешкоджають успішному трудовому майбутньому України фахівці відносять  відсутність сучасної стратегії розвитку трудового потенціалу країни, яка має відповідати

16 Березня 2018 08:06Новини

Гранти на розвиток самозайнятості та підприємництва для ВПО, учасників АТО та їх сімей, місцевих мешканців

Громадська організація «Асоціація демократичного розвитку» розпочинає реалізацію Проекту МОМ «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який здійснюється за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW.
    Проект має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту.
    Громадська організація починає попередній відбір учасників для участі у проекті у Чернігівській області за напрямками: самозайнятість та мікропідприємництво.
    Запрошуються:
•    Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, які проживають у Чернігівській області.
У тому числі: особи, які брали участь у тренінгах з професійного навчання, або які отримали грант на професійне навчання від МОМ або будь-якої іншої організації та які використовують

15 Березня 2018 12:27Новини

Урядом внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

З метою забезпечення реалізації норм Закону України  від 14.11.2017          № 2203-VIII „Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 28.02.2018 № 137 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від  31 березня 2015 р. № 200».

Відповідно до внесених змін право на санаторно-курортне лікування тепер мають не лише особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, а і постраждалі учасники Революції Гідності та учасники антитерористичної операції.

15 Березня 2018 11:34Новини

Соціальний захист внутрішньо переміщених громадян на Чернігівщині

Станом на 15 березня 2018 року органами соціального захисту населення області обліковано 8503 осіб або 5732 сімей, які переїхали з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

14 Березня 2018 15:35Новини

Фахова дискусія про децентралізацію та роль жінок у розбудові ОТГ

У середу 14 березня ц.р. у конференц-залі навчально-методичного центру профспілок відбулася фахова дискусія на тему: «Децентралізація: роль жінки у розбудові ОТГ», участь у якій було взято й Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Учасники дискутували про стан та перспективи розвитку об’єднаних територіальних громад в Чернігівській області, залучення жінок-депутаток до позитивних змін в громаді, гендерний аспект у трудових відносинах, трудові права, гарантії для працюючих жінок та про інші важливі моменти сьогодення.

Департаментом під час обговорення було презентовано долучення Кіптівської ОТГ до пілотного проекту Мінсоцполітики України щодо зайнятості отримувачів державних соціальних допомог із числа малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

13 Березня 2018 16:50Новини

Соціальна підтримка незахищених верств населення – основне завдання органів соціального захисту

Під головуванням директора Департаменту Русіна Олега Володимировича
13 березня 2018 року відбулося розширене засідання колегії Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, на якому було розглянуто питання «Про підсумки роботи органів соціального захисту населення області у 2017 році та пріоритетні завдання на 2018 рік».

Захід проходив за участі заступника голови обласної державної адміністрації Романової Наталії Андріївни. Відзначаючи велике навантаження на працівників органів соціального захисту населення. Наталія Андріївна наголосила на необхідності виваженого підходу до формування штатної чисельності цих органів щоб не допустити виникненню пов’язаної з

06 Березня 2018 12:47Новини

Середня заробітна плата у січні ц.р.

За видами економічної діяльності середня заробітна плата працівників у січні 2018 року порівняно з січнем 2017 року зросла на 28,2 % (в Україні – на 28,4 %) і становила 6098 грн (в Україні – 7711 грн), що в 1,6 раза перевищує розмір мінімальної заробітної плати (3723 грн). Порівняно з попереднім місяцем заробітна плата в області знизилася на 8,4 % (в Україні знизилася на 12,1 %).

Найбільше підвищення розміру заробітної плати у січні 2018 року порівняно з січнем 2017 року відбулось у таких видах економічної діяльності як транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність – на 56,6 %; операції з нерухомим майном – на 49,8 %; надання інших видів послуг – на 46,0 %; державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування –

06 Березня 2018 09:43Новини

Встановлено середню вартість путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Наказом Міністерства соціальної політики України від 20.02.2018 № 257 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26.02.2018 року за № 234/31686)  «Про встановлення середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою» встановлено середню вартість путівки для виплати грошової компенсації у розмірі 481 гривня.

Довідково.

До місцевих управлінь соціального захисту населення за отриманням компенсації замість санаторно-курортної путівки звернулося 560 осіб, віднесених до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1.

Міністерством соціальної політики України для виплати компенсації замість санаторно-курортної путівки передбачено 0,3 млн гривень.

05 Березня 2018 10:20Новини

Міністерством затверджено розміри компенсації для чорнобильців на 2018 рік

Наказом Міністерства соціальної політики України від 23 січня 2018 року № 75 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України  31.01.2018 року за № 123/31575)  «Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2018 рік» визначено розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування на 2018 рік, які в Чернігівській області для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1 становлять 398,40 грн, до категорії 2 – 199,20 гривень.

 

02 Березня 2018 14:57Новини

Про виставку –ярмарок «Що може жінка»

         Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації з шаною та повагою ставиться до громадських організацій жінок, які своїми руками, думками, енергією створюють матеріальні блага не тільки для себе і своїх близьких, а також для жителів області, підтримуючи розвиток малого бізнесу.

         Вже декілька років поспіль розширюється сфера прикладання праці саме за рахунок розвитку малого підприємництва, де від 50 до 70 відсотків нових робочих місць в області створюється підприємцями.   

У 2017 році в області за рахунок усіх джерел фінансування  було створено 7,2 тис. нових робочих місць, з них 4,0 тис. - у підприємництві.  

Успішний розвиток підприємницької діяльності дає можливість забезпечити роботою не тільки підприємців, а й інших шукачів роботи, а також створює сприятливі умови для наповнення місцевого бюджету, зміцнення  фінансової основи для розвитку цивілізованого суспільства.

Цього року в роботі виставки-ярмарку

01 Березня 2018 14:03Новини

Соціальний захист внутрішньо переміщених громадян на Чернігівщині

Станом на 01 березня 2018 року органами соціального захисту населення області обліковано 8496 осіб або 5743 сімей, які переїхали з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

<<<1 - 11 з 1043>>>