<<<1 - 11 з 931>>>


21 Вересня 2017 14:24Новини

Соціальний захист внутрішньо переміщених громадян на Чернігівщині

Станом на 21 вересня 2017 року органами соціального захисту населення області обліковано 9056 осіб або 6166 сімей, які переїхали з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

21 Вересня 2017 14:15Новини

Відбулося засідання Робочої групи з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації

20 вересня, в обласній державній адміністрації відбулося засідання Робочої групи з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації за участю керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, представників громадських організацій, правоохоронних органів та Державної фіскальної служби в області.

На засіданні були розглянуті звернення осіб з інвалідністю та законних представників дітей з інвалідністю щодо безоплатної передачі їм у власність легкових автомобілів, визнаних гуманітарною допомогою, якими вони були забезпечені і користувалися понад 10 років. Також розглянуті звернення членів сімей померлих осіб з інвалідністю

20 Вересня 2017 14:37Новини

Чернігівська обласна організація УТОГ надалі працюватиме на пільгових умовах

Сьогодні, 20 вересня, Комісія з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та надання фінансової допомоги та цільової позики для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів обласної державної адміністрації подовжила на рік дозвіл на право користування пільгами з оподаткування Чернігівській обласній організації Українського товариства глухих.

         Варто зауважити, що громадська організація чітко дотримується необхідних для пільгового оподаткування вимог:

  • кількість осіб з особливими потребами, які мають в організації основне місце роботи, 61,5 % (за вимогами не менш 50 %);
  • питома вага фонду оплати праці за перше півріччя 44,1 % (за вимогами 25 %);
  • розмір
20 Вересня 2017 11:25Новини

На часі – стан готовності до осінньо-зимового періоду інтернатних установ

19 вересня 2017 року на базі Ніжинського дитячого будинку-інтернату за участі заступника голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Наталії Романової Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації проведено виїзну нараду з керівниками інтернатних установ з питання «Про виконання Плану заходів з підготовки інтернатних установ до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років».

На порядку денному – стан підготовки установ до сталого функціонування в осінньо-зимовий період та посилення протипожежного захисту.

Керівники інтернатних закладів прозвітували про стан підготовки установ, дотримання правил безпеки проживання підопічних. Також розглянуто інноваційні напрацювання по догляду за підопічними та обговорено питання реформування дитячих інтернатних закладів.

Крім того, учасники наради мали змогу

14 Вересня 2017 11:11Новини

Соціальний захист внутрішньо переміщених громадян на Чернігівщині

Станом на 14 вересня 2017 року органами соціального захисту населення області обліковано 9149 осіб або 6205 сім'ї, які переїхали з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

07 Вересня 2017 12:03Новини

Соціальний захист внутрішньо переміщених громадян на Чернігівщині

Станом на 7 вересня 2017 року органами соціального захисту населення області обліковано 9130 осіб або 6192 сім'ї, які переїхали з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

06 Вересня 2017 14:49Новини

Відкрито Чорнобильський культурно-інформаційний центр

В області 6 вересня цього року відбулося відкриття Чорнобильського культурно-інформаційного центру Чернігівської області. Відкривали культурно-інформаційний центр керівництво області та активісти громадських організацій чорнобильців. Департаментом також взято участь у цьому заході.

В області статус постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС мають більше 74,0 тис. осіб, серед яких понад 12,1 тис. дітей, 9,1 тис. учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та 4,5 тис. інвалідів. Органами соціального захисту для задоволення пільг і потреб громадян,

01 Вересня 2017 15:00Новини

Початок осені в обласному Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів – нові приміщення та нове відділення паліативної допомоги

1 вересня до обласного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів  завітав голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, разом з народним депутатом України Сергієм Березенком, Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком, директором Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА Олегом Русіним та начальником Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА Петром Гармашем.

Мета візиту – ознайомлення з ходом реконструкції обласного Центру та роботою новоствореної служби паліативної допомоги.

Реконструкція включає: дві прибудови до функціонуючих корпусів, спорудження шатрового даху, побудову басейну для кінезітерапії дітей з ДЦП, гідромасажного блоку, облаштування кабінетів для групових занять, набуття соціальних навичок, фізичної реабілітації, психолого-педагогічної реабілітації, розширення

31 Серпня 2017 13:24Новини

Соціальний захист внутрішньо переміщених громадян на Чернігівщині

Станом на 31 серпня 2017 року органами соціального захисту населення області обліковано 9114 осіб або 6183 сім'ї, які переїхали з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

30 Серпня 2017 10:32Новини

Заборгованість із заробітної плати не повинна зростати

В обласній державній адміністрації 29 серпня, під головуванням заступника голови – керівника апарату обласної державної  адміністрації Романової Н.А. відбулося чергове засідання Комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Члени Комісії розглянули питання про ситуацію з ліквідації боргів із виплати заробітної плати в області, в т.ч. на 3-х підприємствах–боржниках Ріпкинського району та  про ситуацію з виплатою заробітної плати в бюджетній сфері. Також заслухано звіти начальника відділу з питань банкрутства

23 Серпня 2017 10:21Вітання

Щиро вітаю Вас із Днем Незалежності – святом Української Державності!

Цей серпневий день навіки вписаний у величний літопис нашого народу. Тож нехай і надалі могутнішає наша країна, а вільна українська земля додає кожному з нас наснаги до праці, віри в краще майбутнє нашого народу, усвідомлення власної причетності до творення демократичної держави.

Міцного здоров’я Вам на багато років, щастя, благополуччя, здійснення найзаповітніших бажань та сподівань, сімейного затишку і тепла.

 

З повагою

 

Директор Департаменту соціального захисту

<<<1 - 11 з 931>>>