Анонси

           



          Назад

          Реалізація програм соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

          Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації реалізується ряд державних програм, спрямованих на соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

          У минулому році було змінено головного розпорядника коштів за бюджетною програмою «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», яким стало Міністерство соціальної політики України, відповідно розпорядником коштів другого рівня є Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації. Розпорядниками третього рівня були визначені спеціалізовані медичні заклади області, до яких було включено заклади охорони здоров’я обласного рівня та районів, які надавали послуги чорнобильцям на територіях, визначених радіоактивно забрудненими.

          Цього року, у зв’язку з внесенням змін до законодавства, для придбання лікарських засобів, виробів медичного призначення та лабораторних реактивів за вказаною програмою визначено 4 обласні медичні заклади, а саме: КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення», КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня», КЛПЗ «Чернігівська обласна дитяча лікарня» та КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер», на базі яких забезпечується надання спеціалізованої медичної допомоги постраждалим громадянам.

          Також відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації Чернігівському обласному центру радіаційного захисту та оздоровлення населення, який свого часу мав досвід придбання та передачі лікарських засобів іншим закладам, надано можливість забезпечення медикаментами та витратними матеріалами інших лікувальних закладів області, які не включені до переліку надавачів послуг за цією програмою, для лікування постраждалих в окремих випадках та у разі потреби.

          Із загального обсягу бюджетних асигнувань, передбачених області для реалізації зазначеної бюджетної програми, що на 2015 рік становить 1,2 млн грн, фактично в область вже надійшло 555,7 тис. грн, із яких медичними закладами використано 232,5 тис. грн на закупівлю медикаментів і високовартісних препаратів для стаціонарного лікування постраждалих чорнобильців та надання їм необхідної медичної допомоги.

          В області створено всі умови для ефективного використання виділених коштів. Закупівля здійснюється у встановленому законодавством порядку в т. ч. й через проведення тендерних процедур. Департаментом соціального захисту населення здійснюється помісячний контроль за проведенням закупівель лікарських препаратів з тим, аби чорнобильці мали змогу використати медичні препарати вчасно у разі виникнення потреби.

          Назад

           

          Версія для людей з вадами 

          зору

           

          ОГОЛОШЕННЯ про надання пропозицій до розробки проекту плану заходів на 2025-2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

           

          Гарячі телефонні лінії

          "Інформація для внутрішньо переміщених осіб за телефоном "гарячої лінії"::
          (04622) 5-99-38
          Телефони в районах