Департамент соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

  Установите Flash player для просмотра!

  Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
  Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
  724-095
  Телефони в районах  Назад

  Доступність та якість – головні пріоритети в наданні соціальних послуг

  26 липня 2017 року в Прилуцькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації проведено виїзну нараду «Про стан та перспективи розвитку соціальних послуг в області. Підсумки І півріччя 2017 року».

  У заході взяла участь заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Наталія Романова, керівники територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та представники об’єднаних територіальних громад.

  На порядку денному – пріоритетні напрямки роботи територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), зокрема діяльність відділень стаціонарного догляду. Мова йшла про організацію соціально-побутового, медичного обслуговування та умов проживання підопічних.

  Також обговорено питання надання послуг соціальної адаптації у відділеннях денного перебування та розглянуто інноваційні напрацювання територіальних центрів Городнянського та Корюківського районів.

  – У роботі установ соціального обслуговування головне – соціалізація людини, адже це необхідне для процесу активного гармонійного пристосовування її до змінених умов середовища. Послуги мають бути спрямовані на підтримку соціальної незалежності людини похилого віку та особи з інвалідністю, збереження та продовження їхньої соціальної активності, – зауважила Наталія Романова.

  Крім того, учасники наради мали змогу ознайомитись з діяльністю відділень стаціонарного догляду та денного перебування Прилуцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Варто зауважити, що цей заклад – один з кращих в області.

  – Основним завданням в роботі установ напередодні осінньо-зимового періоду 2017-2018 років є забезпечення організації та проведення раннього виявлення одиноко проживаючих людей похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, з метою надання їм своєчасної допомоги. Адже ми повинні покращувати умови проживання наших підопічних, забезпечувати їм якісний догляд та не допускати порушень їх прав. Надаючи якісні соціальні послуги ми повинні забезпечити гідне життя людини для того, щоб вона як можна довше залишалась активною і самостійною, – наголосив директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олег Русін, підводячи підсумки наради.

   
   

            

   

   

           

  Назад

  17 Квітня 2018 10:34