Департамент соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

  Установите Flash player для просмотра!

  Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
  Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
  724-095
  Телефони в районах  Назад

  Якість життя підопічних – головний пріоритет діяльності інтернатних установ області

  18 серпня під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олега Русіна відбулася нарада з керівниками інтернатних установ на базі Червоненського психоневрологічного інтернату.

  На порядку денному – підсумки роботи інтернатних установ системи соціального захисту населення області у поточному році: нагальні проблеми та перспективи розвитку закладів.

  Крім того, обговорено питання організації соціально-побутового, медичного обслуговування та умов проживання підопічних; підготовки установ до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

  Також, учасники наради мали змогу ознайомитись з діяльністю Червоненського психоневрологічного інтернату, поділитися власним досвідом та перейняти досвід інших.

   

  Підводячи підсумки наради директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олег Русін наголосив:

   

  – Основним пріоритетом діяльності установ є посилення соціального захисту та соціального обслуговування наших підопічних. І ми повинні покращувати умови їх проживання, забезпечувати якісний догляд та не допускати порушень їх прав. Адже, звернувшись свого часу до нас, вони довірили нам своє життя і здоров’я.  Тож давайте відповідально ставитись до виконання своїх обов’язків, забезпечуючи гідне життя нашим підопічним.

  Назад

  17 Квітня 2018 10:34