Департамент соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

    Установите Flash player для просмотра!

    Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
    Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
    724-095
    Телефони в районах    Назад

    Змінено структуру оплати праці державних службовців

    Кабінет Міністрів України ухвалив постанову від 25 січня 2018 р. №24, якою змінив структуру заробітної плати держслужбовців. Відтепер посадовий оклад має становити 50% зарплати.

    «Ця постанова не змінює розмір зарплати держслужбовців, ця зарплата визначається бюджетними призначеннями відповідно до прийнятого держбюджету на 2018 р.

    Ми змінюємо структуру зарплати державних службовців. Після прийняття постанови у структурі зарплати, яку отримує держслужбовець, посадовий оклад буде складати близько 50% зарплати, яка не змінюється», - сказав міністр соціальної політики Андрій РЕВА.

    Він також зазначив, що уряду потрібно буде ухвалити ще одну постанову наприкінці 2018 р., змінивши ще раз структуру, щоб із 1 січня 2019 р. посадовий оклад становив 70%.

    Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН наголосив, що наразі структура зарплати виглядає інакше і посадовий оклад становить близько 30%.

    «Зараз оклад може бути 30%, премії можуть бути 70%, 100%, 1000%... Відбувається зміна структури без зміни розміру», - сказав В. Гройсман.

    Він підкреслив, що вважає зміну структури зарплати конче потрібною.

    «Треба обмежити можливість чиновників накручувати собі премії. Буде 10% економічний ріст, - будь ласка, будете отримувати серйозні премії, в тому числі у тих регіонах, де він буде більший. Просто так ніхто нікому не збирається платити,» - заявив Глава уряду.

    Він зазначив, що готовий підтримати рішення щодо премій державним службовцям «за результат, а не просто за те, що вони ходять на роботу».

    «У мене критерій один – нехай на місцях люди будуть задоволені. Тоді можна говорити, що є необхідність заохочення таких людей», - сказав В. Гройсман.

    Як підкреслив Прем’єр-міністр, реформа державної служби – це не лише збільшення заробітної плати.

     

    За матеріалами газети «Праця і зарплата»

    Назад

    14 Грудня 2018 12:35
    20 Липня 2018 12:51