Департамент соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

    Установите Flash player для просмотра!

    Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
    Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
    724-095
    Телефони в районах    Назад

    Урочисті заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери

    Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.

    Урочисті заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери відбулися 1 листопада в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

    Найкращі побажання та вдячність за клопітку і напружену працю висловили заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та голова ГО «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.

     З нагоди професійного свята найкращих працівників соціального захисту відзначено Подяками Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення; Почесними грамотами та Подяками обласної державної адміністрації, обласної та міської рад.

    Колектив Департаменту відзначено Подякою  голови громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» за повагу до родин героїв, полеглих в російсько-українській війні за цілісність, суверенітет та незалежність нашої Батьківщини, за співпрацю з громадською організацією «Єдина родина Чернігівщини».

      Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарував колектив обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

     

     
     
     
     
     
     

    Назад

    14 Грудня 2018 12:35
    20 Липня 2018 12:51