Департамент соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

    

   Установите Flash player для просмотра!

   Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
   Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
   724-095
   Телефони в районах   Назад

   Урочисті заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери

   Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.

   Урочисті заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери відбулися 1 листопада в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

   Найкращі побажання та вдячність за клопітку і напружену працю висловили заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та голова ГО «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.

    З нагоди професійного свята найкращих працівників соціального захисту відзначено Подяками Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення; Почесними грамотами та Подяками обласної державної адміністрації, обласної та міської рад.

   Колектив Департаменту відзначено Подякою  голови громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» за повагу до родин героїв, полеглих в російсько-українській війні за цілісність, суверенітет та незалежність нашої Батьківщини, за співпрацю з громадською організацією «Єдина родина Чернігівщини».

     Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарував колектив обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

    

    
    
    
    
    
    

   Назад

   14 Серпня 2019 16:53
   21 Травня 2019 10:26
   19 Травня 2019 08:24