Департамент соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

    Установите Flash player для просмотра!

    Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
    Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
    724-095
    Телефони в районах    Назад

    Нові робочі місця

    За 8 місяців ц.р. роботодавцями області на створені нові робочі місця працевлаштовано 6432 особи. Майже три чверті новостворених робочих місць – для найманих працівників у фізичних осіб – 71,0 % від загальної кількості введених (4562).

     

    Приватні малі підприємства виявляються найбільш мобільними до впровадження прогресивних методів господарювання, швидко реагують на зміни, що відбуваються на ринку праці і орієнтуються на споживчий ринок. Одночасно внаслідок змін в організації виробництва та праці за ініціативи роботодавців було звільнено 3159 осіб, із них 2823 особи, що становить 89 %, у малому бізнесі. Реальний приріст становить 3273 робочих місця, в т.ч. у фізичних осіб - підприємців – 1739.

     

    Нещодавно у співпраці з жіночими громадськими організаціями Чернігівщини Департаментом відвідано Перший приватний ліцензований навчальний заклад «МудрАнгелики», який нещодавно розпочав своє функціонування. Цей заклад працює за програмою Міносвіти України як початкова школа, в якій навчаються 70 учнів.

     

    В школі вже створено 31 робоче місце з належними умовами праці, в подальшому планується розширення закладу в т.ч. і ліцензійних вимог для того, щоб школа виконувала функції гімназії, а це – реальна можливість розширення умов для створення привабливих та сучасних нових робочих місць.

     

    Назад

    14 Грудня 2018 12:35
    20 Липня 2018 12:51