Департамент соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

    

   Установите Flash player для просмотра!

   Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
   Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
   724-095
   Телефони в районах   Назад

   Нові робочі місця

   За 8 місяців ц.р. роботодавцями області на створені нові робочі місця працевлаштовано 6432 особи. Майже три чверті новостворених робочих місць – для найманих працівників у фізичних осіб – 71,0 % від загальної кількості введених (4562).

    

   Приватні малі підприємства виявляються найбільш мобільними до впровадження прогресивних методів господарювання, швидко реагують на зміни, що відбуваються на ринку праці і орієнтуються на споживчий ринок. Одночасно внаслідок змін в організації виробництва та праці за ініціативи роботодавців було звільнено 3159 осіб, із них 2823 особи, що становить 89 %, у малому бізнесі. Реальний приріст становить 3273 робочих місця, в т.ч. у фізичних осіб - підприємців – 1739.

    

   Нещодавно у співпраці з жіночими громадськими організаціями Чернігівщини Департаментом відвідано Перший приватний ліцензований навчальний заклад «МудрАнгелики», який нещодавно розпочав своє функціонування. Цей заклад працює за програмою Міносвіти України як початкова школа, в якій навчаються 70 учнів.

    

   В школі вже створено 31 робоче місце з належними умовами праці, в подальшому планується розширення закладу в т.ч. і ліцензійних вимог для того, щоб школа виконувала функції гімназії, а це – реальна можливість розширення умов для створення привабливих та сучасних нових робочих місць.

    

   Назад

   14 Серпня 2019 16:53
   21 Травня 2019 10:26
   19 Травня 2019 08:24