Департамент соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

    

   Установите Flash player для просмотра!

   Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
   Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
   724-095
   Телефони в районах   Назад

   Роль соціальних партнерів у реалізації питань сфери праці

   З 27 по 28 листопада 2018 року у м. Києві за сприяння МОП, секретаріатом Національної тристоронньої соціально-економічної ради для учасників соціального діалогу було організовано навчальний семінар, у якому взяла участь Чернігівщина, зокрема, представники від сторони роботодавців та органів влади, які реалізовують політику в сфері розвитку соціального діалогу на територіальному рівні. Тематика семінару була направлена на посилення ролі соціального партнерства з протидії ВІЛ/СНІДу у сфері праці.

   Соціальними партнерами області також передбачено ряд зобов’язань щодо життєзабезпечення в Територіальній угоді про регулювання основних соціально-економічних принципів та трудових відносин на 2017-2020 роки, яку було укладено між органами влади, а саме Чернігівською обласною державною адміністрацією й обласною радою та роботодавцями й підприємцями, зокрема, Обласним об’єднанням організацій роботодавців і Спільним представницьким органом сторони роботодавців Чернігівської області (підприємці), а також профспілками, представленими Спільним представницьким органом репрезентативних профспілок на територіальному рівні.

   Направленість зобов’язань територіальної угоди об’єднує як соціальні, так і економічні питання, що здатні поліпшити рівень життя не тільки працюючих, а й інших категорій населення. В розділі щодо життєзабезпечення, соціальні партнери рекомендують сторонам соціального діалогу на рівні суб’єктів господарювання передбачати створення умов для надання працівникам соціальних, психологічних, юридичних, медичних та консультативних послуг з метою зменшення вразливості до інфікування ВІЛ та недопущення дискримінації ВІЛ-інфікованих.

    

    

   Назад

   14 Серпня 2019 16:53
   21 Травня 2019 10:26
   19 Травня 2019 08:24