Департамент соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

    

   Установите Flash player для просмотра!

   Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
   Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
   724-095
   Телефони в районах   Назад

   В ОДА напрацьовуватимуть жорсткіші методи роботи з підприємствами-боржниками

   Розглянути звіти підприємств-боржників та надати реальні графіки погашення заборгованості вже до 1 січня наступного року — таке доручення дав голова Чернігівської облдержадмістрації Олександр Мисник. На цьому сьогодні акцентувала заступник голови ОДА Наталія Романова на засіданні профільної комісії.

    Облдержадміністрація постійно звертається до керівників підприємств з вимогою дотримуватися законодавства про працю та соціальних гарантій. Також ми надсилаємо відповідні документи до компетентних органів та готові допомагати юридично, де це необхідно. Показник дотримання графіку погашення заборгованості досі залишається невтішним. Відтак, ОДА буде вимушена вдатися до більш радикальних дій, — наголосила Наталія Романова. — Зокрема, направлятимемо листи до профільних центральних відомств про неефективне керівництво на державних підприємствах, що мають значні борги.

   Детальніше на нараді поговорили про стан справ із виплати заробітної плати працівникам дочірнього підприємства НАК «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія» та Остерського виробничого Управління житлово-комунального господарства. На першому підприємстві є юридичні колізії — арештовані рахунки — а це не дозволяє виплатити навіть наявні кошти. Схожа проблема і на КСК «Чексіл», де через заборгованість за електроенергію немає можливості здійснювати й інші розрахунки. Днями в ОДА планують провести відповідну нараду з представниками обленерго, щоб врегулювати ситуацію.

   Керівництво ПАТ «ЧеЗаРа» обіцяє погасити своїм працівникам до нового року 20 % існуючого боргу завдяки оплаті за надані послуги.

   — Маємо зробити все можливе, аби люди отримали максимум заробленого ще до свят, — наголосила заступник голови ОДА.

   Принагідно обговорили й комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості й доходів населення та напрями роботи на 2019 рік.

   Назад

   14 Серпня 2019 16:53
   21 Травня 2019 10:26
   19 Травня 2019 08:24