Анонси

    

   Установите Flash player для просмотра!

   Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
   Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
   724-095
   Телефони в районах   Назад

   ВИПЛАТА ДОПОМОГ ТА СУБСИДІЙ В УМОВАХ КАРАНТИНУ: В УРЯДІ ЗРОБИЛИ ВАЖЛИВУ ЗАЯВУ

   За словами заступника міністра соціальної політики Віталія Музиченка «Майже третина одержувачів пенсій та соціальних допомог, особливо маломобільних категорій, отримує їх через Укрпошту, зокрема, шляхом доставки безпосередньо додому. Наразі такі виплати також здійснюються відповідно до визначених графіків. Працівники Укрпошти працюють у звичайному режимі роботи».

   Він також зауважив, що на сьогодні близько двох третіх одержувачів пенсій та соціальних допомог отримують їх за допомогою перерахунків на банківські картки. «Для цих громадян жодних змін у механізмах і термінах отримання відповідних виплат не відбувається», — наголосив  Віталій Музиченко.

   Під час брифінгу заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко також повідомив, що заборгованість за несплату комунальних послуг понад два місяці впливає на отримання субсидії на наступний сезон, тож потрібно погасити борг до травня цього року.

   «Таким чином важливо, щоб у травні поточного року в отримувачів пільг та субсидій була відсутня прострочена на понад два місяці заборгованість», – пояснив Віталій Музиченко.

   Він також закликав людей попіклуватися про пенсіонерів та маломобільних людей і допомогти їм оплатити комунальні послуги онлайн, уникаючи відвідування банків та відділень Укрпошти.

   Назад

   14 Січня 2020 12:56
   14 Серпня 2019 16:53
   21 Травня 2019 10:26
   19 Травня 2019 08:24