Анонси

    

   Установите Flash player для просмотра!

   Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
   Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
   724-095
   Телефони в районах       Назад

   Привітання з Державними святами!

   Шановні земляки!

   Щиро вітаю вас із визначними святами -
   Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

   Наша країна сьогодні впроваджує низку реформ, які мають забезпечити національне відродження та економічне зростання України, покращити доступність населення до суспільних послуг. У свою чергу, органи соціального захисту продовжують працювати у посиленому режимі та щоденно дбають про те, щоб громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання необхідних соціальних гарантій.

   Лише зусиллями, наполегливою працею, правдою і добром кожного з нас, можливо досягти успіху на шляху розбудови заможної, міцної й незалежної держави.

   Нехай ці свята духмяним серпневим запахом українського хліба принесуть у ваші домівки щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

   Щиро зичу, щоб не міліло джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додавалась енергія і впевненість у власних силах і переконаннях.

   Також, бажаю, щоб ваша важлива праця на благо рідної Батьківщини та українського народу завжди була плідною та натхненою.

    

   Слава Україні!

    

   З повагою

   Директор Департаменту соціального захисту населення

   Чернігівської обласної державної адміністрації                      Олег РУСІН

    

    

   З нагоди відзначення 29-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора у Департаменті соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації відбулися урочисті заходи.

   Директор вручив почесні відзнаки Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради та Департаменту нагородженим працівникам.

   Назад

   10 Вересня 2020 10:09
   19 Травня 2019 08:24