Анонси

    

   Установите Flash player для просмотра!

   Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
   Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
   724-095
   Телефони в районах       Назад

   Всеукраїнська акція «Сонях пам’яті» та заходи вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

   Указом Президента України № 621/2019 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» визначено 29 серпня – саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів. Символом цього дня - є квітка соняха. Саме на полях соняхів, які вже поспіли, розгорталися ті трагічні події російсько-української війни на сході України. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Сонях - це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України. Адже Україна для кожного із загиблих воїнів це є сонце в його душі, яке зігрівало і надихало захищати свій дім, чорне - це українська земля з зернятком, що обов'язково проросте, бо українці і далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити.

   Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Щиро співчуваємо родинам загиблих.

   29 серпня закликаємо всіх о 10:00 спинитися та вшанувати загиблих захисників хвилиною мовчання, а також кожен українець може подякувати загиблим захисникам та виявити пошану, вдягнувши символічний сонях пам'яті. Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках та захист. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них.

   Назад

   10 Вересня 2020 10:09
   19 Травня 2019 08:24