Анонси

    

   Установите Flash player для просмотра!

   Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
   Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
   724-095
   Телефони в районах       Назад

   Батькам потерпілих дітей внаслідок Чорнобильської катастрофи під час дистанційного навчання виплачуватиметься грошова компенсація за харчування в закладах освіти

   За інформповідомленням Мінсоцполітики України у зв’язку із запровадженням карантину, встановленого з метою запобігання виникненню і поширенню серед населення України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, освітній процес організовано із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування установ освіти.

   Відповідно Урядом внесено зміни до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України» від 8 лютого 1997 року № 155, в якій передбачено виплату грошової компенсації дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, які не харчувалися в закладах освіти у період карантину.

   Довідково. В області забезпечується право на безплатне харчування 314 дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, у 6-ти школах 4-х районів розташованих на території радіоактивного забруднення: Козелецькому (Тужарський ЗЗСО), Корюківському (Савинківський ЗЗСО), Семенівському (Тимоновицький ЗЗСО) та Чернігівському (Дніпровський ЗЗСО, Мньовський ЗЗСО, Пакульський ЗЗСО), та 8 дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи у навчальних закладах, розташованих на чистих територіях (Бобровицький, Козелецький райони та м. Чернігів).

   Назад

   19 Листопада 2020 16:14
   06 Листопада 2020 13:51
   10 Вересня 2020 10:09
   19 Травня 2019 08:24