Департамент соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

    

   Установите Flash player для просмотра!

   Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
   Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
   724-095
   Телефони в районах


   Гуманітарна допомога

   Назад

    

   Закон України "Про гуманітарну допомогу"

   Постанова Кабінету Міністрів України від 25.03.2013 №241 «Про затвердження Порядку взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та Національного банку щодо реалізації Закону України "Про гуманітарну допомогу"»

   Постанова Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 №39 «Про затвердження Порядку реєстрації отримувачів гуманітарної допомоги»

   Закон України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів"

   Наказ Мінсоцполітики від 06.04.2017 №573 «Про затвердження Переліку документів, які подаються для визнання вантажів, коштів, послуг гуманітарною допомогою»

    

    


    

    

    

    

   УКРАЇНА

    

    

   ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

    

    

   Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

    

    

   03 червня 2016 року                  м.Чернігів №304

    

    

   Про робочу групу з питань

    

   гуманітарної допомоги при

   обласній державній адміністрації

    

   Відповідно до Закону України «Про гуманітарну допомогу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2013 року № 241 «Про затвердження Порядку взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та Національного банку щодо реалізації Закону України „Про гуманітарну допомогу»:

    

   1. Створити робочу групу з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації (далі – робоча група).

   2. Затвердити положення про робочу групу (додається).

   3. Затвердити склад робочої групи згідно з додатком.

   4. Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації забезпечити зберігання документів, поданих заявниками, протягом двох років з дати прийняття рішення.

   5. Покласти на Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації функції обласної державної адміністрації щодо обліку та статистичної звітності вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг, визнаних гуманітарною допомогою відповідно до рішень Міністерства соціальної політики України та обласної державної адміністрації, та здійснення контролю за використанням гуманітарної допомоги за цільовим призначенням.

   6. Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації щомісяця за формою, затвердженою Міністерством соціальної політики України, подавати Міністерству соціальної політики України зведений звіт у розрізі отримувачів гуманітарної допомоги.

   7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07.08.2013 № 316 «Про функції з питань гуманітарної допомоги».

    

    

   Голова обласної

    

    

   державної адміністрації                                                                         В.П. Куліч

    

   Повний текст документу >>>

    

    


    

    

   УКРАЇНА

    

    

   ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

    

    

   Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

    

    

   12 липня 2017 року                  м.Чернігів №328

    

    

   Про внесення змін

    

   про робочу групу з питань гуманітарної

   допомоги при обласній державній адміністрації

    

   Відповідно до Закону України «Про гуманітарну допомогу» та постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 429 «Про внесення зміни до пункту 41 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями» внести зміни до пункту 3 Положення про робочу групу з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 03.06.2016 № 304 «Про робочу групу з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації», виклавши його в наступній редакції:

    

   «3. Основними завданнями робочої групи є розгляд позицій структурних підрозділів обласної державної адміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади щодо:

   1) визнання гуманітарною допомогою легкових автомобілів для забезпечення ними інвалідів, дітей-інвалідів, які перебувають на обліку для їх отримання, та вантажів вагою до 3-х тонн;

   2) безоплатної передачі у власність особі з інвалідністю, законному представнику недієздатного інваліда чи дитини з інвалідністю автомобіля, визнаного гуманітарною допомогою, яким особа з інвалідністю, дитина з інвалідністю була забезпечена через структурний підрозділ соціального захисту населення і користувалася більше 10 років;

   3) безоплатної передачі у власність членам сімей, спадкоємцям після смерті осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю автомобілів, визнаних гуманітарною допомогою, яким особи з інвалідністю, діти з інвалідністю були забезпечені через структурний підрозділ соціального захисту населення.

   Результати розгляду оформлюються протоколом, що є підставою для прийняття рішення обласною державною адміністрацією.».

    

    

   Голова обласної

    

    

   державної адміністрації                                                                         В.П. Куліч

    

    


    

    

   Форма звіту про наявність та розподіл вантажів, які визнані в становленому порядку гуманітарною допомогою

    

    


    

    

   ЗАЯВА про визнання гуманітарною допомогою

    

    


    

    

   План розподілу гуманітарного вантажу

    

    


    

    

   Порядок реєстрації отримувачів гуманітарної допомоги в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги та рекомендований перелік документів для визнання вантажів гуманітарною допомогою

    

   Рекомендований перелік документів для визнання вантажів гуманітарною допомогою:

   1. Заява про визнання вантажу гуманітарною допомогою, складена за формою, на бланку отримувача (письмова згода отримувача гуманітарної допомоги на її одержання);
   2. Копії письмової пропозиції донора про надання гуманітарної допомоги або іншого дарчого документа, документів із зазначенням вичерпного переліку складу вантажу, його кількості та ваги за кожною позицією (рахунок-фактура, накладна, специфікація, інвойс, пакувальний лист тощо);
   3. План розподілу гуманітарної допомоги між набувачами, складений за формою, з копіями належним чином оформлених листів-звернень набувачів – юридичних осіб щодо потреби в гуманітарній допомозі;
   4. Листи центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій стосовно доцільності визнання вантажу гуманітарною допомогою (за наявності).
   5. Для прийняття рішення залежно від складу вантажу, крім документів, зазначених у підпунктах 1–4 цього пункту,  подаються:
   6. копії документів, наданих донором, які підтверджують якість і безпеку товарів гуманітарної допомоги (довідка про проведення епідеміологічної та санітарної обробки  (дезінфекції), інформація про стан і якість речей, товарів, що були у вжитку,  із  зазначенням  відсотка  їх  зносу;  довідка  про  терміни   придатності продуктів харчування, засобів гігієни, лікарських засобів тощо);
   7. копія технічного паспорта транспортного засобу та підтвердження права власності донора на предмет дарування;
   8. інформація уповноваженого органу про відсутність відомостей щодо викрадення або розшуку транспортного засобу;
   9. копія міжнародної товарно-транспортної накладної (CMR) (за наявності);
   10. копія акта про проведення ідентифікаційного (фізичного) огляду товарів та інших предметів гуманітарної допомоги (за наявності).

    

   Рекомендований перелік документів для визнання коштів, у т.ч. в іноземній валюті, гуманітарною допомогою:

   1) заява про визнання коштів гуманітарною допомогою, складена за формою, на бланку отримувача (письмова згода отримувача гуманітарної допомоги на її одержання);

   2) копія письмової пропозиції донора про надання гуманітарної допомоги (дарчий документ, грантова угода тощо);

   3) план розподілу коштів між набувачами, складений за формою, з копіями листів-звернень набувачів – юридичних осіб щодо потреби в гуманітарній допомозі, а також письмове підтвердження цільового спрямування та адресності коштів;

   4) листи центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій стосовно доцільності визнання коштів гуманітарною допомогою (за наявності);

   5) письмовий дозвіл про надання інформації щодо перерахування коштів, визнаних в установленому порядку гуманітарною допомогою (відповідно до  статті 62 Закону України ,,Про банки та банківську діяльність”);

   6) доручення на перерахування коштів в іноземній валюті на рахунок в іноземній валюті отримувача гуманітарної допомоги із зазначенням напряму її використання.

    

    

    

    

    

   Рекомендований перелік документів для визнання легкових автомобілів гуманітарною допомогою:

    

    

   1. Копії паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, завірені нотаріально.
   2. Копія посвідчення про належність до пільгових категорій громадян (учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, учасники бойових дій тощо).
   3. Для недієздатних інвалідів, малолітніх і неповнолітніх дітей-інвалідів – копія рішення суду про визнання інваліда недієздатним та/або копія рішення (розпорядження) про встановлення над ним опіки та піклування.
   4. Копія посвідчення водія.
   5. Копія медичної довідки про придатність до керування транспортним засобом.
   6. Довідка відповідного підрозділу МВС про відсутність реєстрації за інвалідом транспортних засобів протягом останніх семи років автомобілів, строк експлуатації яких менше ніж 5 років.
   7. Письмова пропозиція донора про надання автомобіля отримувачу із зазначенням конкретного набувача – фізичної особи, якій буде передано легковий автомобіль (дарчий лист).
   8. Документ підтверджуючий право власності донора на автомобіль (договір купівлі-продажу автомобіля).
   9. Письмова згода отримувача на одержання автомобіля в якості гуманітарної допомоги.
   10. Копія заяви набувача щодо забезпечення автомобілем, отриманим в якості гуманітарної допомоги.
   11. Інформація отримувача про номер набувача у черзі на отримання легкового автомобіля на дату подання відповідного пакету документів.
   12. Сертфікат відповідності автомобіля екологічним нормам Євро5 відповідно до статті 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів"
   13. Висновок експертного дослідження щодо зміни ідентифікаційних номерів транспортних засобів
   14. Копія технічного паспорту на легковий автомобіль.
   15. Довідка відділу (сектору) Укрбюро Інтерполу на підтвердження неналежності зазначеного автомобіля до банку даних Інтерполу щодо викрадених та оголошених у міжнародний розшук на території держав-членів Інтерполу транспортних засобів.
   16. У разі передачі права користування автомобілем іншій особі в зв’язку з наявністю протипоказань – копія заяви набувача про передачу права керування автомобілем; довідка про реєстрацію місця проживання члена сім’ї, якому передається право користування автомобілем; копії паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду; копія посвідчення водія; копія медичної довідки про придатність до керування транспортним засобом.

   Документи щодо визнання гуманітарної допомоги надавати Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації в паперовому (2 екземпляри) та електронному вигляді (скановані копії паперового пакету документів).

   Копії документів мають бути завірені підписом керівника та печаткою отримувача.

   До документів, викладених іноземною мовою, необхідно надавати аутентичний переклад державною мовою.

    

    

   Рекомендований перелік документів для реєстрації отримувачів гуманітарної допомоги в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги(згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 р. № 39, яка вступила в дію після опублікування в «Офіційному віснику України» від 12.02.2013 № 9):

    

    

   1. Заява у довільній формі («просимо включити до Єдиного реєстру…»);
   2. Орієнтований перелік набувачів гуманітарної допомоги – юридичних осіб та/або інформацію про орієнтовану кількість населення, що потребує допомоги (списки кінцевих набувачів + листи звернення набувачів);
   3. Копію установчих документів (свідоцтво, виписка з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців);
   4. Документи необхідні для визнання вантажів, коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою.

   Документи щодо визнання гуманітарної допомоги надавати Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації в паперовому (2 екземпляри) та електронному вигляді (скановані копії паперового пакету документів).

    

   Документи, які подаються для визнання гуманітарною допомогою послуг:

    

   1. Заява про визнання послуг гуманітарною допомогою, складена за формою, на бланку отримувача (письмова згода отримувача гуманітарної допомоги на її одержання);
   2. Копія письмової пропозиції донора про надання гуманітарної допомоги (дарчий документ);
   3. План розподілу послуг між набувачами, складений за формою, з письмовим підтвердженням цільового спрямування та адресності;
   4. Листи центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій стосовно доцільності  визнання  послуг гуманітарною допомогою (за наявності).

    

   Копії документів мають бути завірені підписом керівника та печаткою отримувача. Письмова пропозиція донора, копії та оригінали інших документів, зокрема, заяви про визнання гуманітарною допомогою та листи набувачів повинні містити обов’язкові реквізити (вихідний номер, дата, підпис уповноваженої особи, печатка).

    

   До документів, викладених іноземною мовою, необхідно додавати аутентичний їх переклад державною мовою. 

   Назад

   14 Серпня 2019 16:53
   21 Травня 2019 10:26
   19 Травня 2019 08:24