<<<1585 - 1595 з 2917>>>


22 Червня 2020 11:27Новини

Створення та ліквідація робочих місць за січень-квітень цього року

Відповідно до моніторингу, проведеного Департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації на підставі даних Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, в області у січні-квітні 2020 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 3362 особи, з них у юридичних осіб – 881 особа (26,2 % від загальної

15 Червня 2020 15:50Новини

Всесвітній день захисту людей похилого віку!

Сьогодні, 15 червня, рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19 грудня 2011 року (резолюція №66/127), відзначається Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей, або ще цю

11 Червня 2020 15:36Новини

Навчання спеціалістів місцевих управлінь соціального захисту населення та територіальних громад

11 червня спеціалістами Департаменту для фахівців місцевих управлінь соціального захисту населення, представників ОТГ Чернігівської області було проведено онлайн вебінар з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У ході спілкування учасників

11 Червня 2020 11:01Новини

Онлайн тренінг «Надання соціальних та адміністративних послуг в умовах карантину»

10 червня для представників ОТГ Чернігівської області був проведений онлайн вебінар з питань надання соціальних та адміністративних послуг в умовах карантину.

Даний захід організовано спільно з радником з питань соціальної згуртованості в Чернігівській області програми "Радник" Анни

04 Червня 2020 09:06Новини

Розпочато всеукраїнське онлайн-опитування ««Велика розмова про безбар'єрність»

За ініціативи дружини Президента України О. Зеленської стартував проект щодо обговорення питань безбар'єрності.

Партнерами проекту виступили Міністерство соціальної політики України та Міністерство цифрової трансформації. Мета проекту: зрозуміти, з якими саме бар’єрами  найчастіше стикаються українці. Для цього на сайті bf.gov.ua розпочато всеукраїнське  онлайн-опитування, яке триватиме два місяці.

Опитувальник містить сім важливих запитань, що стосується

01 Червня 2020 15:29Новини

Заробітна плата в працівників на підприємствах області у квітні 2020 року

За статистичними даними середньомісячна заробітна плата штатних працівників в області за січень-квітень 2020 року становила 8611 грн з темпом зростання до аналогічного періоду попереднього року 13,0%, тоді як в Україні відповідно – 10864 грн та 11,0%.

У квітні ц. р. середня заробітна плата штатних працівників за видами економічної

29 Травня 2020 16:54Вітання

Вітання з 25-річчям мережі центрів підвищення кваліфікації

Вітаємо Чернігівський Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій з нагоди

22 Травня 2020 12:46Новини

Створення та ліквідація робочих місць за січень-березень цього року

Відповідно до моніторингу, проведеного Департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації на підставі даних Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області,  у січні-березні 2020 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 2940 осіб, з них у юридичних осіб – 701 особа (23,8 % від загальної кількості) та у фізичних осіб – 2239 (76,2 %).

При цьому в зв'язку зі змінами в організації виробництва та праці звільнено 1258 осіб. Реальний приріст становить 1682 робочих місця.

Якісні характеристики нових робочих місць, створених у січні-березні

22 Травня 2020 12:38Новини

Новації в оплаті праці

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання оплати праці (грошового забезпечення) окремих категорій працівників, військовослужбовців Національної гвардії та Державної прикордонної служби, осіб рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейських, які забезпечують життєдіяльність населення, на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня його відміни» від 29 квітня 2020 р. № 375.

Уряд

14 Травня 2020 16:52Новини

Є підстави для початку санаторно-курортного оздоровлення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2020 № 339 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2020 році», затверджено суми щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку:

14 Травня 2020 10:38Новини

Основні проблеми та рекомендації для забезпечення прав осіб з інвалідністю під час кризи COVID -19 обговорювалися під час вебінару

13 травня представниками Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації взято участь у вебінарі, проведеного Моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні.

Під час  вебінару обговорювалися питання впливу кризи COVID-19 на права людини вразливих груп, зокрема

<<<1585 - 1595 з 2917>>>