Анонси

     

    Установите Flash player для просмотра!

    Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
    Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
    724-095
    Телефони в районах         Назад

    ГО «Донбас СОС» продовжує підтримку мобільного застосунку «Твоє право» для переселенців, ветеранів АТО/ООС та осіб, які постраждали від сексуального та гендерно обумовленого насильства й торгівлі людьми.

    Також ми працюємо над розробкою та розповсюдженням буклетів, створених на основі юридичної інформації з безкоштовного застосунку «Твоє право». Вони призначені для людей, які не мають змоги встановити додаток.

    Наразі організація вже розробила інформаційні листівки про призначення і виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям,

    державну допомогу в разі здійснення догляду за одинокими малозабезпеченими пенсіонерами чи людьми з інвалідністю,

    отримання допомоги на поховання та

    оформлення допомоги на дітей одиноким матерям.

    Кожна з листівок містить корисну юридичну інформацію про те, хто має право на державну грошову допомогу, які підстави для її отримання, куди звертатися, які документи потрібні тощо. Крім того, листівки містять активні посилання на безкоштовні зразки необхідних бланків. Організація розробляє буклети для електронного розміщення – їх можна публікувати на сайтах чи у соціальних мережах. За бажанням, їх також можна роздрукувати.

    Ті, хто має змогу завантажити застосунок «Твоє право» на свій смартфон, можуть зробити це абсолютно безкоштовно. Юридичний довідник працює на платформах Android та iOS. Сервіс буде корисним для внутрішньо переміщених осіб, мешканців непідконтрольних уряду України територій, близьких і родичів постраждалих, а також осіб, на яких вплинув конфлікт або реалізація прав і інтересів яких залежить від правового режиму.

    Застосунок містить інформацію з широкого кола питань — від отримання довідок внутрішньо переміщених осіб, порядку перетину лінії зіткнення, отримання пенсійних виплат до питань доступу до безоплатної правової допомоги, захисту інтересів в судових та позасудових інстанціях тощо.

    Наразі мобільний застосунок «Твоє право»:

        цілодобово доступний у вашому смартфоні;

        працює онлайн та офлайн;

        доступний українською та російською мовами;

        інформує про всі найважливіші новини через push-повідомлення;

        дає можливість збереження важливої інформації у особистому кабінеті для подальшого швидкого доступу (функція «додати до обраного»);

        дає можливість поширення інформації через функцію «поділитися інформацією».

    Серія публікації підготовлена ГО «Донбас СОС» за матеріалами мобільного застосунку «Твоє право» у партнерстві з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

    З повагою,

    Команда Донбас SOS
    тел. 0 800 309 110 
    __________________________
     
    Запрошуємо скористатися 
    мобільним додатком "Твоє пр@во".
    Посилання для завантаження
    для   Android      для iOS

     

     

    Назад

    14 Грудня 2020 15:18
    У Департаменті соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації працюють телефони «гарячої» лінії для консультацій громадян з низки питань соціальної сфери, а саме: - (0462) 72 40 95 – з питань надання соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, зокрема у період карантину, постановки на облік внутрішньо переміщених осіб, влаштування осіб до інтернатних установ; - (0462) 72 80 60 - з питання соціального захисту постраждалих учасників антитерористичної операції, зокрема в частині забезпечення санаторно-курортним лікуванням, наданням послуг з психологічної реабілітації,  надаються консультації з питань забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, санаторно-курортним лікуванням, наданням особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю реабілітаційних послуг, забезпечення автотранспортом, надання матеріальної допомоги через органи соціального захисту населення; - (04622) 5 60 97 – з питань адресних соціальних виплат, консультації щодо порядку призначення всіх видів державних допомог, житлових субсидій та компенсацій; - (0462) 72 40 92- з питань надання роз’яснень спеціалістам підприємств та найманим працівникам щодо застосування норм трудового законодавства, у тому числі про регулювання соціально-трудових відносин на підприємстві шляхом укладення колективного договору, про розрахунок середньої заробітної плати, методичної допомоги підприємствам щодо пільг та компенсацій за шкідливі умови праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та інших питань оплати праці; - (04622) 5 99 38 – з питань пільгового забезпечення громадян. Лінії працюють у робочі дні з 08:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00.