Анонси

    

   Установите Flash player для просмотра!

   Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
   Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
   724-095
   Телефони в районах       Назад

   Міністерством соціальної політики України розпочато реалізацію пілотного проєкту «Почуй мене»

   Починаючи з 05 березня 2021 року Міністерством соціальної політики України у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна  єдність» реалізовується пілотний проект «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів виконавчої влади.

   Суть проекту полягає у спрощенні процесу комунікації при отриманні особами з інвалідністю з вадами слуху будь-яких послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відеолиста.

   Скористатись відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене» (https://www.msp.gov.ua/content/1539-pochuy-mene.html).

   Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр.

   Відповідні інформаційні матеріали щодо використання такої послуги розміщені на офіційному сайті Мінсоцполітики (https://www.msp.gov.ua) та сторінці Фейсбук.

   Назад

   23 Грудня 2020 09:21
   14 Грудня 2020 15:18
   У Департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації щоденно, упродовж робочого дня, забезпечується відкрита «гаряча» телефонна лінія з питань соціально-трудових відносин для роботодавців області та найманих працівників за телефоном 724-092.