Анонси


    "Інформація для внутрішньо переміщених осіб. Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії"::
    724-095
    Телефони в районах

         Назад

    Проведено зустріч з активом Чернігівської обласної організації «Союз Чорнобиль України»

    Директором Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Валентиною Луговою 16 листопада 2022 року взято участь у засіданні ради Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

    Розглядалися питання соціального захисту, пенсійного та медичного забезпечення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи в умовах воєнного стану.

    Основними питаннями зустрічі були виконання державної програми соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2022 році, організація санаторно-курортного лікування. Учасниками зустрічі було обговорено питання щодо організації заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС.

    Також Валентина Лугова поінформувала присутніх про новації, які відбулися у сфері соціального захисту, зокрема, про зміни в порядку призначення та виплати субсидій та пільг.

    На всі запитання представників місцевих громадських організацій надано відповіді.

     

    Назад

     

     

     

    Гарячі телефонні лінії