Анонси


    "Інформація для внутрішньо переміщених осіб. Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії"::
    724-095
    Телефони в районах

         Назад

    Проведено нараду за участі представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області

    Директором Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Валентиною Луговою 17 листопада 2022 року проведено нараду за участі представниці Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ірини ЖМАКИ та регіональної координаторки взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Алли ЛЕПЕХИ. Також у нараді взяли участь керівники дев’яти інтернатних установ області.

    З нагоди 10 річчя створення національного превентивного механізму в України представники Уповноваженого провели презентацію з висвітлення таких питань:

    • історія створення інституту Омбудсмена та його запровадження в Україні;
    • вибір моделі та функціонування національного превентивного механізму в Україні;
    • основні недоліки, які виявляються під час моніторингових візитів до місць несвободи, підпорядкованих Міністерству соціальної політики України.

    Також на нараді з керівниками інтернатних установ області обговорювались питання щодо стану опрацювання, підготовки та подання матеріалів щодо показників видатків обласного бюджету на 2023 рік та забезпечення проходження інтернатними закладами опалювального періоду 2022/2023 років.

    Назад

     

     

     

    Гарячі телефонні лінії