Анонси

         Назад

    Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації 06 листопада 2023 року взято участь у семінарі з обговорення основ ветеранської політики та результатів загальнонаціонального опитування ветеранів, членів їхніх родин, членів родин загиблих, ветеранських громадських організацій, організованому Міжнародною організацією з міграції в рамках проєкту «Шлях Стійкості». На семінарі, участь у якому взяли  представники профільних міністерств, структурних підрозділів обласної військової адміністрації, територіальних громад та надавачі послуг ветеранській спільноті, було обговорено питання формування ветеранської політики та рекомендації для успішної інтеграції ветеранів у суспільство.

    «Комплексний підхід до реінтеграції має поєднувати всі аспекти – соціальні, медичні, економічні та охоплювати всі рівні – індивід, сім’я, громада, країна», – зазначила експертка з питань реінтеграції ветеранів МОМ Олеся Рябова.

    Також у Міжнародній організації з міграції діє гаряча лінія, звернувшись на яку ветерани можуть отримати консультацію кваліфікованих психологів  – 0800211444.

    Назад

     

    Версія для людей з вадами 

    зору

     

    Гарячі телефонні лінії

    "Інформація для внутрішньо переміщених осіб за телефоном "гарячої лінії"::
    (04622) 5-99-38
    Телефони в районах