Анонси

           



          Назад

          Навчання для команд раннього втручання

          Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Центр Джерело у партнерстві з Українською асоціацією раннього втручання, за підтримки Міністерства соціальної політики України та  Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, продовжують проєкт підготовки команд раннього втручання (РВ). 

          До участі у проекті   запрошуються організації та установи, які хочуть започаткувати послугу раннього втручання та підготувати фахівців, які її надаватимуть.

          Учасники отримають знання та навички роботи у сімейно центрований моделі раннього втручання, опанують практики побудови партнерської співпраці з батьками, навчаться працювати у трансдисциплінарній моделі командної роботи.

          Уже під час навчання учасники зможуть розпочати надавати послугу раннього втручання, отримувати супервізійну підтримку від тренерів, обмінюватися професійним досвідом з колегами з інших команд.

          Одним з результатів проєкту стане розширення професійної мережі фахівців/команд раннього втручання, яка стане важливою складовою у розбудові системи Раннього втручання в Україні.

          Тренінги будуть проводити сертифіковані тренери з раннього втручання, члени Української асоціації  раннього втручання.

          При відборі перевага буде надаватися організаціям з Волинської, Харківської, Львівської, Закарпатської, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Полтавської, Чернігівської та  Чернівецької областей.

          Згідно вимог конкурсу переваги будуть мати такі команди:

          1) команда у складі як мінімум 3-х фахівців з наступного переліку: фізичний терапевт,    ерготерапевт, психолог, спеціальний педагог, логопед, лікар (педіатр, невролог дитячий тощо), фахівець із соціальної роботи;

          2) команди, які мають можливість працювати як команда раннього втручання, мати спільні збори для планування тощо;

          3) команди, які мають можливість працювати у природному середовищі (за місцем проживання родини,  в освітньому просторі  тощо).

          4) команди, які мають досвід роботи з дітьми від 0 до 3-х років (бажано).

          У проєкті вітається участь команд спеціалістів, серед яких є внутрішньо переміщені особи.

          На конкурс можуть подаватися заявки від  організацій та установ  різного відомчого підпорядкування та форм власності, крім закладів інституційного догляду дітей та комерційних установ.

          Для участі керівнику закладу/установи/організації необхідно заповнити анкету за  посиланням 

          Прийом заявок триватиме з 11 січня до 31 січня 2024 року. Перелік команд, які пройшли відбір до участі в проєкті за рішенням конкурсної комісії, буде оголошений після 13 лютого 2024 року.

          Проєкт підготовки команд раннього втручання виконується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) і Центром Джерело у партнерстві з Українською асоціацією раннього втручання за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW і підтримки Міністерства соціальної політики України та Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей. Проєкт впроваджується в рамках національної програми з розбудови системи кращого догляду за дітьми “Кращий догляд для кожної дитини”. Одним із завдань програми є об'єднання зусиль уряду, місцевих органів влади, міжнародних організацій, громадського сектору, та бізнес-партнерів для розвитку соціальних та інших послуг на рівні громад з метою зміцнення сімей та попередження розлучення дитини з батьками. 

          Назад

           

          Версія для людей з вадами 

          зору

           

          Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення

           

          Гарячі телефонні лінії

          "Інформація для внутрішньо переміщених осіб за телефоном "гарячої лінії"::
          (04622) 5-99-38
          Телефони в районах