Анонси

           Назад

     Дитинству бути, або як отримати дітям реабілітаційну допомогу в Чернігові!

     Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – найпрекрасніше свято радості та надії, бо кожна дитина має право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.

     І сьогодні, на передодні цього свята комунальною установою «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» Чернігівської обласної ради проведені святкові заходи для дітей:  ярмарок, конкурс малюнків, концертна програма...

     Це свято організовано для маленьких громадян, які мають певні особливості, але впевнено пізнають світ і в цьому їм допомагають батьки та чудовий колектив Обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження», закладу – метою якого є надання комплексних реабілітаційних (абілітаційних) послуг дітям з інвалідністю, та дітям віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою запобігання виникнення інвалідності).

     В закладі  створені умови для всебічного розвитку дітей, засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу, в тому числі підвищення якості їхнього життя через супровід і підтримку сімей дітей.

     В основу реабілітації покладені: модель  «Тандем – партнерство», раннє втручання, а також модель комплексності реабілітаційних послу, що включає  медичну, фізичну, психолого-педагогічну, соціальну, ранню профорієнтацію за активної участі батьків дитини.

     Назад

      

     Версія для людей з вадами 

     зору

      

     Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення

      

     Гарячі телефонні лінії

     "Інформація для внутрішньо переміщених осіб за телефоном "гарячої лінії"::
     (04622) 5-99-38
     Телефони в районах