Захід проведено з ініціативи Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Чернігівській обласній військовій адміністрації. Форум став платформою для діалогу між представниками влади, громадських організацій та внутрішньо переміщеними особами. Головна мета заходу — консолідація зусиль усіх зацікавлених сторін для покращення умов інтеграції ВПО на регіональному ринку праці, виявлення бар’єрів, обмін успішними практиками та формування дорожньої карти подальших дій.
У форумі взяли участь представники Чернігівської обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту соціального захисту населення та Департаменту економічного розвитку; обласного центру зайнятості; представники громадських організацій, які працюють із ВПО; внутрішньо переміщені особи,