Сьогодні, 10 квітня 2025 року, директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Валентина ЛУГОВА з робочим візитом відвідала Бобровицьку міську територіальну громаду та зустрілась з її керівництвом.
Зокрема, під час візиту Валентина Лугова відвідала Центр надання соціальних послуг, який є комплексним закладом соціального захисту населення, структурні підрозділи якого проводять соціальну роботу та надають соціальні послуги особам/сім'ям, які належать до вразливих груп населення, або перебувають у складних життєвих обставинах. Керівник закладу Михайло ДЄДОК ознайомив з роботою установи, послугами, що надаються і пріоритетними напрямками роботи.
Під час зустрічі з керівництвом громади обговорили ряд актуальних питань щодо організації та надання якісних соціальних послуг, залучення надавачів недержавної форми власності для задоволення потреб мешканців громади та запровадження нових соціальних послуг, зокрема комплексної