Анонси

      


     Соціальний захист осіб з інвалідністю

     Назад

     Постанова Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 "Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів"

      

     Наказ Міністерства соціальної політики від 30.12.2020 № 873 "Про затвердження Порядку призначення технічних засобів реабілітації відповідно до функціональних можливостей особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, учасника антитерористичної операції"

      

     Наказ Міністерства соціальної політики від 30.12.2020 № 873 "Про затвердження Порядку моніторингу забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, огляду технічних та інших засобів реабілітації та оцінки якості надання послуг особі з інвалідністю, дитині з інвалідністю, іншій особі"

      

     Постанова Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2006 р. № 1686 "Про затвердження Державної типової програми реабілітації осіб з інвалідністю"

      

     Наказ Міністерства соціальної політики від 05.01.2015 № 1 "Про затвердження стандартів надання послуг соціальної підтримки населенню"

      

      

     Постанова Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 "Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад"

      

      

     Постанова Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 р. N 785 "Про затвердження Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян"

      

      

     Постанова Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 р. N 785 "Про затвердження Порядку виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування"

      

     Постанова Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2021 р. № 1020"Деякі питання призначення і виплати одноразової компенсації та щорічної допомоги, передбачених Законом України “Про протимінну діяльність в Україні”

      

     Постанова Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 р. № 999 "Деякі питання соціального захисту осіб з інвалідністю (автомобілями)"

      

      

     Постанова Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2007 р. N 228 "Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування"

      

      

     Постанова Кабінету Міністрів України від 19 січня 2022 р. № 31 "Про затвердження Порядку здійснення реабілітаційних заходів"

      

     Постанова Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 309 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю"

      

      

     Наказ Міністерства соціальної політики України № 855 від 09.08.2017 "Деякі питання комплексної реабілітації осіб з інвалідністю"


      

      

     Постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 585 "Про затвердження Порядку надання пільг водіям з інвалідністю, водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у тому числі транспортними засобами, що належать громадським організаціям осіб з інвалідністю, підприємствам, установам, організаціям, які провадять діяльність у сфері соціального захисту населення, на безоплатне паркування і зберігання транспортних засобів"

      

     Назад

      

     Версія для людей з вадами 

     зору

      

     Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення

      

     Гарячі телефонні лінії

     "Інформація для внутрішньо переміщених осіб за телефоном "гарячої лінії"::
     (04622) 5-99-38
     Телефони в районах