Анонси

           
           
           
           
           
           


          Назад

          Ти як?

          Енергія — це не тільки про фізичні сили, які змушують працювати лампу чи чайник. Це також про внутрішній ресурс і мотивацію діяти 💡

          І вона не береться нізвідки: ми заряджаємося через рух, через наші дії, через людей, з якими спілкуємося. Та навіть через паузи, коли це потрібно (а не коли заслужили).

          Саме тому важливо пильнувати рівень енергії своєї «батарейки». Ну і щоби почуватися краще — постійно підзаряджати її 🔌

          Як ти це робиш?👇🏻

          Назад

           

          Версія для людей з вадами 

          зору

           

           

          Гарячі телефонні лінії

          "Інформація для внутрішньо переміщених осіб за телефоном "гарячої лінії"::
          (04622) 5-99-38
          Телефони в районах