Анонси

           
           
           
           
           
           


          Назад

          БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ – ЦЕ НЕ ЛИШЕ ПРО ІНФРАСТРУКТУРУ, А ПРО ПОВАГУ І ГІДНІСТЬ.

          Сьогодні в рамках Національного тижня безбар’єрності у Навчально-тренінговому центрі соціальної роботи при Чернігівському обласному центрі соціальних служб було проведено годину безбар’єрності для працівників  соціальної сфери.

          До заходу,  в якому взяли участь працівники  Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації та Обласного центру соціальних служб, долучилася Жанна Шерстюк, заступник голови обласної державної адміністрації.

          Метою заходу було підвищення обізнаності працівників щодо культури та політики безбар’єрності, формування розуміння, що безбар’єрність – це вигідно та зручно для всіх.

          Розпочався захід із обговорення бар’єрів, що виникають в роботі установ і які потребують усунення, в тому числі і за підтримки обласної військової адміністрації.

          Після ознайомлення  із презентаційними матеріалами щодо безбар’єрності, працівники визначили для себе, що безбар’єрність, це не лише про пандус,  а про доступність людини до послуг, освіти, працевлаштування тощо. Це про гідну мову, повагу та рівність.

          Також працівникам було продемонстровано Довідник безбар’єрності –  унікальний посібник та гід коректного спілкування, що включає в себе правила комунікації та безбар'єрної мови.

          Висновок – безбар’єрність залежить від кожного з нас, бо «хочеш змінити світ - почни з себе».

           

          #тиждень_безбар’єрності

          Назад

           

          Версія для людей з вадами 

          зору

           

           

          Гарячі телефонні лінії

          "Інформація для внутрішньо переміщених осіб за телефоном "гарячої лінії"::
          (04622) 5-99-38
          Телефони в районах