Анонси

           
           
           
           
           
           


          Назад

          Ти як?

          А твоє «достатньо» зараз з нами в одній кімнаті?

          Адже у світі, де завжди є хтось, хто робить більше, швидше і краще, легко подумати, що ми недо...

          Але життя — це не змагання. Тут немає комісії, яка виставляє оцінки. І це добрі новини 💛

          Чи знайоме тобі «ти недо…»? Поділися в коментарях, щоб інші побачили, що вони не самі 💬

          Назад

           

          Версія для людей з вадами 

          зору

           

           

          Гарячі телефонні лінії

          "Інформація для внутрішньо переміщених осіб за телефоном "гарячої лінії"::
          (04622) 5-99-38
          Телефони в районах