Назад Моніторинговий візит 31 липня 2025 року представники Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації з моніторинговим візитом відвідали Козелецький геріатричний пансіонат.
Спільно з дирекцією закладу обговорили питання, які стосуються якісного функціонування установи, насамперед підготовки до опалювального сезону 2025-2026 років та з’ясували першочергові потреби.
Козелецький геріатричний пансіонат - є стаціонарним інтернатним закладом соціального захисту, утвореним для цілодобового проживання (перебування) та догляду за громадянами похилого віку та особами з інвалідністю, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, соціально-побутового, медичного обслуговування, соціальних послуг і комплексу реабілітаційних заходів.
Назад |