Назад
27.08.2025 відбулось засідання колегії Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації під головуванням директора Департаменту Валентини ЛУГОВОЇ. На засіданні підведено підсумки роботи щодо забезпечення соціального захисту населення в області у 1 півріччі 2025 року. Обговорено питання про стан роботи з внутрішньо переміщеними особами, з громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також щодо передачі особових справ отримувачів соціальних допомог до органів Пенсійного фонду України та стану надання соціальних послуг в області.
В засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів соціального захисту населення районних державних адміністрацій та міських рад.
.jpeg)
Назад |