Анонси

      


     Гуманітарна допомога

     Назад

      

     Закон України "Про гуманітарну допомогу"

     Постанова Кабінету Міністрів України від 25.03.2013 №241 «Про затвердження Порядку взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та Національного банку щодо реалізації Закону України "Про гуманітарну допомогу"»


     Закон України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів"

     Наказ Мінсоцполітики від 06.04.2017 №573 «Про затвердження Переліку документів, які подаються для визнання вантажів, коштів, послуг гуманітарною допомогою»

     Наказ Мінсоцполітики від 31.07.2020 №539 «Про затвердження форм звітів про наявність і розподіл гуманітарної допомоги та Інструкції щодо їх заповнення»

     Постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.2022 №174 "Деякі питання пропуску гуманітарної допомоги через митний кордон України в умовах воєнного стану"

      


      

      

      

      

     УКРАЇНА

      

      

     ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

      

      

     Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

      

      

     03 червня 2016 року                  м.Чернігів №304

      

      

     Про робочу групу з питань

      

     гуманітарної допомоги при

     обласній державній адміністрації

      

     Відповідно до Закону України «Про гуманітарну допомогу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2013 року № 241 «Про затвердження Порядку взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та Національного банку щодо реалізації Закону України „Про гуманітарну допомогу»:

      

     1. Створити робочу групу з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації (далі – робоча група).

     2. Затвердити положення про робочу групу (додається).

     3. Затвердити склад робочої групи згідно з додатком.

     4. Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації забезпечити зберігання документів, поданих заявниками, протягом двох років з дати прийняття рішення.

     5. Покласти на Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації функції обласної державної адміністрації щодо обліку та статистичної звітності вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг, визнаних гуманітарною допомогою відповідно до рішень Міністерства соціальної політики України та обласної державної адміністрації, та здійснення контролю за використанням гуманітарної допомоги за цільовим призначенням.

     6. Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації щомісяця за формою, затвердженою Міністерством соціальної політики України, подавати Міністерству соціальної політики України зведений звіт у розрізі отримувачів гуманітарної допомоги.

     7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07.08.2013 № 316 «Про функції з питань гуманітарної допомоги».

      

      

     Голова обласної

      

      

     державної адміністрації                                                                         В.П. Куліч

      

     Повний текст документу >>>

      


     Забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями в якості гуманітарної допомоги

     Право на безкоштовне забезпечення автомобілем в якості гуманітарної допомоги мають особи з інвалідністю, які відповідно до Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2006 № 999, перебувають на обліку для забезпечення автомобілем в структурному підрозділі з питань соціального захисту населення обласних держадміністрацій за місцем реєстрації особи.

     Легкові автомобілі, що визнаються гуманітарною допомогою, мають відповідати вимогам Закону України «Про гуманітарну допомогу» від 22.10.1999 № 1192- XIV. Рішення про визнання легкового автомобіля гуманітарною допомогою приймається обласної державною адміністрацією.

     Перелік документів для визнання легкових автомобілів гуманітарною допомогою:

     1 Письмова пропозиція донора про надання гуманітарної допомоги (інший дарчий документ);

     2. Копія технічного паспорту на легковий автомобіль;

     3. Документ підтверджуючий право власності донора на автомобіль (договір купівлі-продажу автомобіля);

     4. Копії документу донора;

     5. Письмова згода отримувача на одержання автомобіля в якості гуманітарної допомоги;

     6. Сертифікат відповідності автомобіля екологічним нормам Євро5 відповідно до статті 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів";

     7. Висновок експертного дослідження щодо зміни ідентифікаційних номерів транспортних засобів;

     8. Довідка відділу (сектору) Укрбюро Інтерполу на підтвердження неналежності зазначеного автомобіля до банку даних Інтерполу щодо викрадених та оголошених у міжнародний розшук на території держав-членів Інтерполу транспортних засобів.

     9. До документів, викладених іноземною мовою, необхідно додавати їх переклад державною мовою.

      

     Назад

      

     Версія для людей з вадами 

     зору

      

     Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення

      

     Гарячі телефонні лінії

     "Інформація для внутрішньо переміщених осіб за телефоном "гарячої лінії"::
     (04622) 5-99-38
     Телефони в районах