Анонси

     

    Установите Flash player для просмотра!

    Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області
    Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном "гарячої лінії":
    724-095
    Телефони в районах     


    Гуманітарна допомога

    Назад

     

    Закон України "Про гуманітарну допомогу"

    Постанова Кабінету Міністрів України від 25.03.2013 №241 «Про затвердження Порядку взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та Національного банку щодо реалізації Закону України "Про гуманітарну допомогу"»


    Закон України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів"

    Наказ Мінсоцполітики від 06.04.2017 №573 «Про затвердження Переліку документів, які подаються для визнання вантажів, коштів, послуг гуманітарною допомогою»

    Наказ Мінсоцполітики від 31.07.2020 №539 «Про затвердження форм звітів про наявність і розподіл гуманітарної допомоги та Інструкції щодо їх заповнення»

     


     

     

     

     

    УКРАЇНА

     

     

    ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

     

     

    Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

     

     

    03 червня 2016 року                  м.Чернігів №304

     

     

    Про робочу групу з питань

     

    гуманітарної допомоги при

    обласній державній адміністрації

     

    Відповідно до Закону України «Про гуманітарну допомогу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2013 року № 241 «Про затвердження Порядку взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та Національного банку щодо реалізації Закону України „Про гуманітарну допомогу»:

     

    1. Створити робочу групу з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації (далі – робоча група).

    2. Затвердити положення про робочу групу (додається).

    3. Затвердити склад робочої групи згідно з додатком.

    4. Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації забезпечити зберігання документів, поданих заявниками, протягом двох років з дати прийняття рішення.

    5. Покласти на Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації функції обласної державної адміністрації щодо обліку та статистичної звітності вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг, визнаних гуманітарною допомогою відповідно до рішень Міністерства соціальної політики України та обласної державної адміністрації, та здійснення контролю за використанням гуманітарної допомоги за цільовим призначенням.

    6. Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації щомісяця за формою, затвердженою Міністерством соціальної політики України, подавати Міністерству соціальної політики України зведений звіт у розрізі отримувачів гуманітарної допомоги.

    7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07.08.2013 № 316 «Про функції з питань гуманітарної допомоги».

     

     

    Голова обласної

     

     

    державної адміністрації                                                                         В.П. Куліч

     

    Повний текст документу >>>

     


    Забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями в якості гуманітарної допомоги

    Право на безкоштовне забезпечення автомобілем в якості гуманітарної допомоги мають особи з інвалідністю, які відповідно до Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2006 № 999, перебувають на обліку для забезпечення автомобілем в структурному підрозділі з питань соціального захисту населення обласних держадміністрацій за місцем реєстрації особи.

    Легкові автомобілі, що визнаються гуманітарною допомогою, мають відповідати вимогам Закону України «Про гуманітарну допомогу» від 22.10.1999 № 1192- XIV. Рішення про визнання легкового автомобіля гуманітарною допомогою приймається обласної державною адміністрацією.

    Перелік документів для визнання легкових автомобілів гуманітарною допомогою:

    1 Письмова пропозиція донора про надання гуманітарної допомоги (інший дарчий документ);

    2. Копія технічного паспорту на легковий автомобіль;

    3. Документ підтверджуючий право власності донора на автомобіль (договір купівлі-продажу автомобіля);

    4. Копії документу донора;

    5. Письмова згода отримувача на одержання автомобіля в якості гуманітарної допомоги;

    6. Сертифікат відповідності автомобіля екологічним нормам Євро5 відповідно до статті 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів";

    7. Висновок експертного дослідження щодо зміни ідентифікаційних номерів транспортних засобів;

    8. Довідка відділу (сектору) Укрбюро Інтерполу на підтвердження неналежності зазначеного автомобіля до банку даних Інтерполу щодо викрадених та оголошених у міжнародний розшук на території держав-членів Інтерполу транспортних засобів.

    9. До документів, викладених іноземною мовою, необхідно додавати їх переклад державною мовою.

     

    Назад

    14 Грудня 2020 15:18
    У Департаменті соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації працюють телефони «гарячої» лінії для консультацій громадян з низки питань соціальної сфери, а саме: - (0462) 72 40 95 – з питань надання соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, зокрема у період карантину, постановки на облік внутрішньо переміщених осіб, влаштування осіб до інтернатних установ; - (0462) 72 80 60 - з питання соціального захисту постраждалих учасників антитерористичної операції, зокрема в частині забезпечення санаторно-курортним лікуванням, наданням послуг з психологічної реабілітації,  надаються консультації з питань забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, санаторно-курортним лікуванням, наданням особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю реабілітаційних послуг, забезпечення автотранспортом, надання матеріальної допомоги через органи соціального захисту населення; - (04622) 5 60 97 – з питань адресних соціальних виплат, консультації щодо порядку призначення всіх видів державних допомог, житлових субсидій та компенсацій; - (0462) 72 40 92- з питань надання роз’яснень спеціалістам підприємств та найманим працівникам щодо застосування норм трудового законодавства, у тому числі про регулювання соціально-трудових відносин на підприємстві шляхом укладення колективного договору, про розрахунок середньої заробітної плати, методичної допомоги підприємствам щодо пільг та компенсацій за шкідливі умови праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та інших питань оплати праці; - (04622) 5 99 38 – з питань пільгового забезпечення громадян. Лінії працюють у робочі дні з 08:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00.